GP Żoliborza w nowej odsłonie

Opublikowano 15 lutego 2017 przez Koordynator

1000x563

Zbliża się wiosna, a wraz z nią kolejna edycja GP Żoliborza w trochę odnowionej formule. Pierwszy bieg bez zmian – przełaj na Kępie Potockiej. Kolejne dwa biegi to spore zmiany. Mamy nadzieję, że spodobają się wam nasze propozycje. Zapisy rozpoczęliśmy dzisiaj.

BIEG 1 - 12 KWIETNIA - KĘPA POTOCKA

cykl-bieg1 Pierwszy bieg cyklu odbędzie się w parku Kępa Potocka. Zawodnicy pobiegną na dystansie 5km. Trasa w 100% poprowadzona po trawie więc będzie to typowy bieg przełajowy z licznymi krótkimi podbiegami. To będzie prawdziwy żoliborski roller coaster.

ZAPISY

 

 

 

 

BIEG 2 - 10 MAJA - PLAŻA ŻOLIBORZ

cykl-bieg2 W drugim biegu cyklu wydłużamy dystans do 10km i przenosimy się na Plażę Żoliborz. Trasa biegu poprowadzona będzie bulwarami nad Wisłą i niedawno oddaną do użytku aleją nad samą rzeką. Trasa szybka i płaska ale w jednym miejscu trochę schodów do pokonania.

 

 

 

 

BIEG 3 - 7 CZERWCA - WOKÓŁ CYTADELI

cykl-bieg3Na trzeci bieg cyklu zapraszamy na Cytadelę. Centrum imprezy zlokalizowane będzie przy Gimnazjum 55 obok Alei Wojska Polskiego, a trasa poprowadzona będzie wokół murów Cytadeli. To powrót na tę trasę po kilku latach przerwy. Spora jej część została właśnie wyremontowana i ma nową równą nawierzchnię. Trasa dość wymagająca, bo znajdziecie trudny podbieg pod Bramę Straceń, a przy Muzeum Katyńskim również trochę schodów. Za to w fosie wokół Cytadeli w czerwcu powinno być już sucho :) .

Udostępnij!